Прометей обіграв естонську Раплу в ЛЕБЛ

Третя перемога української команди на старті турніру

Фото – prometeybc.com

Прометей впевнено переміг естонську Раплу у матчі регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги.

У першій 10-хвилинці підопічні Ронена Гінзбурга не залишили суперникам шансів, здобувши комфортну перевагу у 20 очок – 28:8. У наступних чвертях Прометей спокійно довів зустріч до перемоги – 90:66.

Американський захисник Прометей Рональд Марч набрав 23 очки. Також треба відзначити Онджея Балвіна та Таї Одіасе, в активі яких по 13 очок.

У складі Рапли ігровий час отримав український захисник Володимир Шевченко. Він набрав 5 очок і зробив 4 підбирання за майже 28 хвилин на майданчику.

Прометей здобув третю перемогу у ЛЕБЛ. У наступному матчі команда Гінзбурга зіграє з Лондон Лайонс 18 жовтня у Єврокубку.