Прометей повторно обіграв ризький ВЕФ і вийшов у фінал ЛЕБЛ

Переломною та ключовою стала третя чверть поєдинку

Фото – prometeybc.com

Прометей здобув другу поспіль перемогу над ризьким ВЕФ у півфінальній серії плей-офф Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 87:66.

Рижани мали намір дати бій фавориту, особливо на тлі непростої перемоги, яку українська команда здобула у першій зустрічі (76:66).

Господарі сильно провели першу половину зустрічі, заслужено вигравши стартову чверть. Далі ВЕФ зумів збільшити перевагу до +9 очок, але Прометею вдалося скоротити відрив і вирушити на велику перерву за рахунку 32:35 не на свою користь.

У третій чверті команді Ронена Гінзбурга вдався сильний ривок. Фактично тоді і було закрито питання про переможця – гості забезпечили собі двозначний гандикап, і в час, що залишився, лише зміцнили перевагу, довівши її до 20 очок.

Прометей став першим фіналістом ЛЕБЛ-2023/24. Його суперник у фіналі визначиться в міжнародному протистоянні Калєв/Крамо (Естонія) – Вентспілс (Латвія).