Прометей повторно обіграв БК Огре та вийшов у півфінал плей-офф ЛЕБЛ

У півфіналі турніру команда Гінзбурга зустрінеться із ризьким ВЕФ

БК Прометей. Фото – prometeybc.com

Прометей на виїзді здобув перемогу над БК Огре, яка дозволила йому вийти до півфіналу Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 90:82.

Нагадаємо, у першому поєдинку український клуб здобув упевнену перемогу 97:82. У зустрічі-відповіді господарі постаралися дати бій фавориту. І загалом їм це вдалося.

Перша чверть пройшла у рівній боротьбі. У другій команда Ронена Гінзбурга змогла забезпечити незначний відрив у рахунку та пішла на велику перерву з гандикапом +5.

У схожому ключі боротьба йшла далі. Але в останній чверті Прометей зумів зіграти на класі, утримуючи комфортну перевагу у рахунку.

У півфіналі українська команда зустрінеться з ризьким ВЕФ, яка на цій стадії пройшла земляків із Рігаса Зеллі.