Париж обіграв Бур і став переможцем баскетбольного Єврокубку

З обома французькими клубами в ході турніру зустрічався Прометей

Фото – Getty Images

У французькому фіналі баскетбольного Єврокубку Париж вдруге обіграв Бур – 89:81 у гостях – і став переможцем турніру.

У першому фінальному поєдинку парижани вдома виграли з рахунком 77:64. Але у матчі-відповіді суперник дав бій і до останнього моменту претендував на реванш.

Бур впевненіше провів першу чверть, яку виграв з різницею у чотири очки. У другій 10-хвилинці перевага господарів сягала +8, але все-таки Париж зумів скоротити відрив. На велику перерву команди пішли за рахунку 46:43.

Гості поступово додавали, і вже у третій чверті самі частіше володіли ініціативою. В останньому відрізку гри столична команда додала та довела справу до комфортної перемоги, яка гарантувала їй єврокубковий тріумф.

Найбільш результативним гравцем у складі переможців став Ті Джей Шортс, представник Північної Македонії, який набрав 22 очки, зробив 6 підбирань та виконав 5 передач.

Перемога у турнірі гарантувала Парижу участь у Євролізі наступного сезону.

Нагадаємо, з обома французькими клубами протягом сезону встиг перетнутися український Прометей. Команда Ронена Гінзбурга двічі поступилася Парижу на груповому етапі (79:96 і 72:93), а Бур виявився сильнішим за український клуб на стадії чвертьфіналу (95:82).