Прометей обіграв Калев/Крамо і став чемпіоном Латвійсько-естонської баскетбольної ліги

Команда Ронена Гінзбурга захистила титул, який вперше завоювала минулого року

Прометей, фото – prometeybc.com

Прометей обіграв Калев/Крамо у фінальному матчі плей-оф Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 91:83. Українська команда стала чемпіоном турніру.

Зазначимо, що поєдинок розпочався з хвилини мовчання. Команди вшанували пам’ять загиблих під час ракетного обстрілу Дніпра росіянами 19 квітня.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, перевага постійно переходила з рук до рук. Невелику перевагу створив Прометей, проте Калев/Крамо зробив ривок у другій чверті і вийшов вперед.

Третя десятихвилинка стала ключовою, українська команда виграла її з різницею +12 очок. Калев/Крамо, у свою чергу, зумів зрівняти рахунок у заключній чверті. Проте кінцівка залишилася за Прометеєм.

Найкращим у складі Прометея став Джиан Клавелл, який набрав 26 очок, і реалізував 6 із 12 триочкових кидків. Відзначимо також Ді Джея Кеннеді, на рахунку якого дабл-дабл – 16 очок та 12 підбирань.

Прометей став дворазовим переможцем ЛЕБЛ. Торік команда Гінзбурга у фіналі здолала ВЕФ із Риги.