Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 стала переможницею міжнародного турніру у Німеччині

При цьому друга збірна України стала бронзовою призеркою змагань

Женская сборная Украины по баскетболу 3х3. Фото – womensseries.fiba3x3.com

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 виграла міжнародний турнір, що проходив в Ісманінгу, передмісті Мюнхена (Німеччина).

Тренерський штаб для участі у турнірі сформував дві команди. Обидві – Україна та Україна-2 впевнено виграли відбіркові групи та вийшли до півфіналу. Там друга українська збірна поступилася команді Sommerschlussverkauf (8:14), натомість основна збірна України вийшла у фінал і там розібралася з кривдницями своїх співвітчизниць – 21:10.

Золото турніру виграли Кристина Філевич, Оксана Моллова та Міріам Уро-Ніле у складі першої збірної України.

Україна-2, представлена Вітою Горобець, Анжелікою Ляшко та Юлією Мусієнко, посіла підсумкове третє місце.

Змагання у Німеччині стали для наших спортсменок одним із етапів підготовки до заключного етапу кваліфікації Олімпіади-2024, у ході якого буде розіграно три ліцензії на ОІ-2024. Івент між 16 збірними пройде з 16 по 19 травня у Дебрецені (Угорщина).

Загалом на Олімпіаді зіграють 8 збірних. Олімпійські ігри-2024 відбудуться у Парижі з 26 липня по 11 серпня.