Прометей обіграв ризький ВЕФ у першому півфінальному матчі плей-оф ЛЕБЛ

Друга зустріч пройде 14 квітня

Прометей – ВЭФ, фото – prometeybc.com

Прометей обіграв ризький ВЕФ у першому півфінальному матчі плей-оф Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 76:66.

Початок зустрічі пройшов у рівній боротьбі. Прометей зумів зробити ривок у другій чверті (11:0), але ризька команда повернулася в гру і в третій 10-хвилинці на якийсь час зрівняла рахунок.

Підопічні Ронена Гінзбурга знову зробили ривок, створивши перевагу +12 очок. У заключній чверті ВЕФ трохи зменшив відставання, але відігратися не зумів.

Другий матч півфіналу відбудеться 14 квітня. Інший фіналіст визначиться у протистоянні Калев/Крамо з Вентспілсом.