Прометей програв Буру у чвертьфіналі Єврокубка

Українська команда завершила виступи у турнірі

Прометей, фото – prometeybc.com

Прометей на чужому майданчику програв французькому Буру у чвертьфіналі Єврокубка – 82:95. Українська команда залишила турнір.

Господарі активно розпочали поєдинок, але підопічні Ронена Гінзбурга зуміли вирівняти гру. На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Бура.

Третя чверть стала ключовою, французька команда виграла десятихвилинку з перевагою +21 очко. Прометей в час, що залишився, скоротив відставання, але Бур вміло відіграв за рахунком в заключні хвилини.

Прометей продовжить виступ у Латвійсько-естонській баскетбольній лізі. Нагадаємо, у попередньому матчі турніру команда Гінзбурга заробила технічну поразку через неявку, оскільки готувалася до поєдинку з Буром.