Збірна України U-18 з хокею розгромила Японію у стартовому матчі ЧС-2024 у Дивізіоні IA

Сборная Украины по хоккею U-18. Фото – fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею з великим рахунком обіграла однолітків із Японії у першому матчі Дивізіоні IA на чемпіонаті світу-2024 – 4:1.

Перший період завершився з рахунком 0:0, а в другій 20-хвилинці синьо-жовті зробили гру, закинувши три шайби. Відкрив рахунок Олексій Євтехов, після чого дублем відзначився Михайло Гапоненко.

Японці зуміли розмочити Олександра Левшина у середині третього періоду. Але останнє слово залишилося за командою Олександра Бобкіна – незадовго до сирени порожні ворота вразив Гаврило Симчук.

В інших матчах першого туру Дивізіону IA Угорщина з аналогічним рахунком 4:1 перемогла Данію, а Німеччина обіграла Австрію 3:2.

Наступний матч на ЧС-2024 синьо-жовті зіграють у понеділок, 15 квітня, проти данців.

• Хокей. Чемпіонат світу U-18. Дивізіон ІА. 1-й тур

Україна U-18 – Японія U-18 – 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Шайби: 1:0 – Євтєхов (Гапоненко, Косарєв), 27:44. 2:0 – Гапоненко, 29:11. 3:0 – Гапоненко (Шульга, Бондарєв), 31:18. 3:1 – Г. Міура (Секі), 48:36. 4:1 – Г. Сімчук (п.в.), 59:21