Збірна України з хокею закинула вісім шайб Естонії у стартовому матчі ЧС-2024 у Дивізіоні IB

Сборная Украины по хоккею. Фото – fhu.com.ua

Збірна України з хокею потужно стартувала на чемпіонаті світу-2024 у Дивізіоні IB, у матчі першого туру розгромивши Естонію – 8:0.

Спочатку такий розрив нічого не віщувало. Естонці навіть могли відкрити рахунок, але потужно пущена шайба потрапила в перекладину воріт Богдана Дяченка. Незабаром синьо-жовті остаточно оволоділи ініціативою та відкрили рахунок після кидка Олександра Пересунько із середньої дистанції.

Гра була зроблена в перші хвилини другого періоду, коли команда Дмитра Христича оформила три швидкі шайби. Зокрема, дебютним голом за національну команду відзначився Станіслав Садовіков.

Наступне вже було справою техніки. У третьому періоді українці на куражі ще чотири рази вразили ворота суперника. Дубль на рахунку Андрія Денискіна. Пересунько, Євген Ратушний та Олексій Янішевський записали на свій рахунок по два асиста.

Завдяки різниці забитих-пропущених Україна одразу очолила турнірну таблицю. У першому турі перемоги також здобули команди Китаю та Литви (обидві по 3:0).

Завтра, 28 квітня, команда Христича зіграє зі збірною Нідерландів. Початок – о 19:30.

• Хокей. ЧС-2024. Дивізіон IB. 1-й тур

Естонія – Україна – 0:8 (0:1, 0:3, 0:4)

Шайби: 0:1 – Пересунько (Ратушний, Мазур), 11:44. 0:2 – Садовіков (Захаров, Лялька, – більш.), 21:36. 0:3 – Денискін (Ратушний, Фадєєв), 21:27. 0:4 – Трахт (Пересунько, Пангелов-Юлдашев), 25:27. 0:5 – Кривошапкін (Ворона, Янішевський), 47:24. 0:6 – Мережко (Пересунько, Толстушко), 52:41. 0:7 – Денискін (Янішевський), 54:58. 0:8 – Морозов (Садовіков), 55:55