Збірна України U-18 з хокею драматично поступилася Німеччині у третьому турі ЧС-2024 у Дивізіоні IA

Сборная Украины по хоккею U-18. Фото – fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею зазнала поразки від Німеччини в овертаймі у матчі третього туру Дивізіону IA на чемпіонаті світу-2024 – 1:2.

У поєдинку лідерів групи українські юнаки змогли виграти перший період – більшість вдалося реалізувати Гавриїлу Сімчуку. Німці відігралися під кінець другого періоду зусиллями Еліаса Пуля.

Долю переможця протистояння визначив овертайм. У ньому перемогу команді Німеччини U-18 принесла комбінація, яку завершив Ленні Боос.

Після трьох турів німецька команда з 8 очками вийшла в одноосібні лідери групи. Україна із сімома пунктами посідає друге місце. Завтра, 18 квітня, синьо-жовті у четвертому турі будуть грати з однолітками з Угорщини.

• Хокей. Чемпіонат світу U-18. Дивізіон ІА. 2-й тур

Німеччина U-18 – Україна U-18 – 2:1 ОТ (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 – Сімчук (Виставкін, Бондарєв – більш.), 12:46. 1:1 – Пуль (Мауль), 36:03. 2:1 – Боос (Хандель, Левандовськи), 63:44.