Збірна США обіграла Швецію у матчі за третє місце молодіжного чемпіонату світу з хокею

Доля матчу вирішилася в овертаймі

Відбувся матч за третє місце молодіжного чемпіонату світу з хокею, де національна команда США зустрічалася зі Швецією.

Матч відбувся у Галіфаксі та завершився перемогою збірної США в овертаймі з рахунком 8:7. В основний час команди закинули по 7 шайб. Переможний гол в овертаймі на свій рахунок записав 19-річний форвард "Вінніпега" Чез Лусіус.

Молодіжний чемпіонат світу

США U20 — Швеція U20 — 8:7 ВІД (1:0, 4:5, 2:2, 1:0)

Таким чином, збірна США виборола бронзу МЧМ-2023.

По темі

Канада вдруге поспіль виграла молодіжний ЧС з хокею. ВІДЕО

Канада та Чехія зійдуться у фіналі МЧС-2023 з хокею

Федерація хокею України звинувачує місцевих чиновників у знищенні арени у Дружківці