Збірна Німеччини U-18 з хокею обіграла Данію на ЧС-2024 та виграла Дивізіон IA, Україна посіла друге місце

Сборная Германии U-18 по хоккею, фото – deb-online.de

Збірна Німеччини U-18 з хокею обіграла Данію у заключному матчі чемпіонату світу-2024 у Дивізіоні IA – 6:4.

Данці відкрили рахунок у першому періоді, а на початку другого збільшили перевагу. Німеччина відповіла через 13 секунд після другої пропущеної шайби, після чого команди знову обмінялися голами.

Німці зуміли зрівняти рахунок у третьому періоді, але знову Данія вийшла вперед. В останні п’ять хвилин зустрічі Німеччина вирвала перемогу, закинувши три шайби. Останню Бундестім провів у порожні ворота.

Німеччина U-18 набрала 14 очок і посіла перше місце у Дивізіоні IA ЧС-2024. Збірна України з 13-ма очками завершила турнір на другому рядку. Бундестім наступного року виступить в елітному дивізіоні чемпіонату світу, синьо-жовті залишаться у категорії IA. Збірна Японії, яка програла всі п’ять матчів, понизилася до Дивізіону IB.