ЧС-2023 з хокею. Канада обіграла Латвію в не простому матчі

Команди провели рівну гру, але фаворит виявився сильнішим

Сьогодні пройшов перший півфінальний матч Чемпіонату світу 2023 з хокею. Канада виборола перемогу у не простому матчі, здобувши путівку у фінал.

Перший період з одною шайбою перемогли латвійці.

Другий був напружений для обох сторін. Кожна з команд отримала чимало штрафів за грубу гру. При цьому обидві зуміли забити по шайбі. Спочатку Канада відігралась, але Латвія знову вийшла вперед.

Третій період пройшов повністю за фаворитами. Дуже швидко канадці зрівняли рахунок. Пізніше вони вийшли вперед, а на прикінці зробили перевагу ще більшою.

Матч закінчився з рахунком 4:2.

Канада зустрінеться з переможцем матчу США – Німеччина, який відбудеться сьогодні о 18:20.

Латвія вперше у своїй історії грала у півфіналі хокейного мундіалю. У чвертьфіналі команда сенсаційно обіграла Швецію.

У свою чергу, збірна Канади — найтитулованіша команда чемпіонатів світу. Вони 27 разів перемагали у цьому турнірі, що є рекордом.