Збірна України U-16 обіграла Естонію на Турнірі розвитку УЄФА

Сборная Украины U-16. Фото – uaf.ua

Юнацька збірна України з футболу U-16 (гравці не старші 2008 року народження) впевнено обіграла однолітків з Естонії у другому турі Турніру розвитку УЄФА – 3:1.

Господарі турніру (він проходить у Таллінні) у першому таймі пропустили від українських юнаків два м’ячі – дубль оформив форвард Руху Ролан Мустафаєв.

Після перерви рахунок зробив великим захисник Шахтаря Ярослав Милокост. Через деякий час господарі змогли відзначитись голом престижу.

Нагадаємо, у стартовому турі юні українці зіграли внічию з командою Північної Ірландії (2:2), після чого поступилися у серії пенальті. Із чотирма очками команда Юрія Мороза посідає друге місце.

Щоб здобути перемогу на турнірі, у заключному турі синьо-жовтим потрібно буде обіграти однолітків із Люксембургу. Матч відбудеться у неділю, 28 квітня, об 11:00 за київським часом.

Цей турнір є для українських юніорів одним із етапів підготовки до кваліфікації юнацького Євро-2025, яка відбудеться восени 2024-го. У червні запланована участь команди Мороза на турнірі Dream Cup-2024 у Японії.

• Турнір розвитку УЄФА. 2-й тур

Естонія U-16 – Україна U-16 – 1:3 (0:2)

Голи: Аламаа, 72 – Мустафаєв, 14, 30, Милокост, 62

Україна U-16 (старт): Костенко, Залипка, Мельник, Зудін, Шелепінський, Милокост, Кройтарь, Костюк, Кутья, Корж, Мустафаєв