У Кам’янському пройшли чергові матчі чемпіонату міста з футболу: результати

У середу 12 червня відбувся черговий матч третього туру чемпіонату міста Кам’янське з футболу.

Зустрічались головні претинденти на комплект медалей команди “Атлетик”-“Золоті піски”. Гра протримала вболівальників увесь матч у напрузі, і у одній і у другій команди були шанси відзначитись, але воротарі були на висоті. У підсумку нічия 0:0 яка задовольнила обидва колективи.

Днем раніше, у другому матчі третього туру чемпіонату міста з футболу серед молодіжних команд і аматорських колективів зустрілися “Дніпровські вовки”-“Союз-сталь”. Матч видався дуже захоплюючим, вовки виграли перший тайм 2:0, у другому забили третій м’яч і здавалося завершиться матч впевнено перемогою вовків. За 10 хвилин до закінчення гри “Союз Сталь” двічі забиває! На останніх хвилинах матчу гравці “Союз Сталі” тричі розстрілювали ворота вовків з вигідних позицій, двічі врятував воротар, а потім на допомогу прийшов захисник який вибив м’яч з лінії воріт! “Дніпровські вовки” ледь не втратили очки здобувши важку перемогу з рахунком 3:2. “Союз Сталь” по трохи втягується у сезон і обов’язково вони теж почнуть набирати очки.