Прометей розгромив у фіналі Самбір та став переможцем Вищої ліги

Прометей – Самбор. Фото – fbu.ua

Відбувся фінальний матч плей-офф Вищої ліги України з баскетболу. У ньому Прометей здобув надвпевнену перемогу над Самбором – 106:40.

Самбір провів сильну першу чверть, і аж до великої перерви тримався майже на рівних із фаворитом.

Перша половина завершилася з рахунком 44:33 на користь Прометея, а згодом команда зі Слобожанського суттєво додала та просто зім’яла суперника з паркету. За дві чверті Самбір зумів набрати лише сім очок – це антирекорд усього сезону.

Таким чином Прометей став переможцем Вищої ліги сезону 2023/24. Нагадаємо, раніше Прометей вийшов у фінал Кубка України, де поступився Дніпру.