Олімпіада-2024. Коментатор “збожеволів” після переможного голу України на 98-й хвилині в матчі з Марокко. Відео

Український коментатор телеканалу “Суспільне.Спорт” Андрій Столярчук мало не порвав свої голосові зв’язки під час матчу 2-го туру футбольного турніру на Олімпіаді-2024. Журналіст украй емоційно відреагував на другий гол збірної України у матчі проти Марокко.

Відео дня

Коли на 98-й хвилині нападник львівського “Руху” Ігор Краснопір зробив рахунок 2:1, Столярчук просто “збожеволів” у прямому ефірі, почавши захоплено кричати.

Суддя з Гандурасу Саді Мартінес взяв паузу, щоб почути вердикт від помічників VAR, на що Столярчук відреагував фразою “не псуй людям свято”.

Нагадаємо, що олімпійська збірна України з футболу, зібрана з гравців не старше 23 років, на останніх секундах вирвала перемогу у команди Марокко. Поєдинок 2-го туру у групі B на Іграх-2024 завершився з рахунком 2:1.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1-му турі українці сенсаційно програли збірній Іраку (1:2). У паралельному матчі Аргентина обіграла Ірак (3:1), тож перемога з Марокко залишає нашій збірній шанси на вихід у плей-оф.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!